Wójcik Team

O NAS

WÓJCIK TEAM – KIM JESTEŚMY ?

Grupą zawodników konkurencji skoków przez przeszkody trenującą pod czujnym okiem szkoleniowca Krzysztofa Wójcika i Agaty Studenckiej-Wójcik. Nasz Team zrzesza adeptów jeździectwa o różnym stopniu zaawansowania oraz wieku. Jeździectwo to wyjątkowa dyscyplina z którą przygodę można rozpocząć na każdym etapie życia, osiągać sukcesy i spełniać swoje aspiracje sportowe.

SZKOLENIOWCY W NASZYM TEAMIE…

Poprawiają techniczne umiejętności jeźdźców rekreacyjnych, przygotowują do zdobywania kolejnych szczebli kariery jeździeckiej. Dbają o ciągłe podwyższanie kwalifikacji od podstaw ujeżdżenia i skoków poprzez odznaki jeździeckie, zawody amatorskie, konkursy licencyjne po imprezy sportowe rangi mistrzostw Polski.

OSIĄGNIĘCIA

Nasi zawodnicy w ostatnich  latach zdobywali czołowe miejsca na najważniejszych zawodach w Polsce. Do największych sukcesów w dyscyplinie skoków zaliczamy między innymi: brązowy medal na OOM 2013, srebrny medal halowego pucharu Polski dzieci  2015 , złoty medal  Mistrzostw Małopolski Juniorzy Młodsi 2015, złoty oraz brązowy medal Mistrzostw Małopolski Juniorów 2015, srebrny medal Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy koni Arabskich 2015. W roku 2016 : brązowy medal Halowego Pucharu Polski Małych Koni oraz srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski , srebrny medal na OOM , 2 złote medale na MM w kat.senior i junior, srebrny medal na MM w kat.młodzików oraz starty w konkursach zaliczanych do światowego Longines Rankings.

Uzyskane wyniki szkoleniowe pozwalają rekomendować nas jako dobry wybór dla ambitnych jeźdźców pragnących piąć się na szczyt swojej kariery jeździeckiej w sympatycznej atmosferze naszego TEAMU!

Serdecznie zapraszamy!

GDZIE TRENUJEMY ?

Naszym zapleczem treningowym jest doskonale wyposażona infrastruktura ośrodka KJ Facimiech. Nowoczesny obiekt o powierzchni 20ha zapewnia naszym podopiecznym wysoki komfort  treningów oraz najwyższy standard utrzymania i zachowania kondycji wierzchowców (więcej informacji kliknij tutaj).

Osoby szkolące się z nami są właścicielami koni na których trenują. Istnieje również możliwość dzierżawy  zwierząt na okres treningów. Jeśli nie posiadasz własnego konia, a chcesz być członkiem naszego teamu skontaktuj się z nami już i dowiedz się więcej…

Poznaj naszych

SZKOLENIOWCÓW

krzysiek1

Krzysztof Wójcik

Szkoleniowiec Polskiego Związku jeździeckiego posiadający wieloletnie doświadczenie trenerskie i zawodnicze. Aktywny zawodnik konkurencji skoków na poziomie Grand Prix. Licencjonowany gospodarz toru.

agata

Agata Studencka – Wójcik

Instruktor szkolenia podstawowego Polskiego Związku Jeździeckiego. Aktywna zawodniczka w konkurencji skoków na poziomie DR.  Wieloletnie doświadczenie z zakresu szkolenia dzieci i przygotowywania do  sportu.